[]

Linkedin premium üyelikten çıkma

1 ay ücretsiz hakkım bitiyor bugün . apple storedan aboneliklerime bakınca aktif olarak gözüküyor nasıl sona erdirebilirim premium özelliği?
 
google diye bi site var var yeni çıktı, süper

support.apple.com
  • vladimirdökümov  (24.07.19 10:41:19) 
mesajdaki linkte belirtilmiş nerede bulunacağı, aboneliklerin altında yenilemesini 1 ay ücret kaçmadan iptal etmeniz lazım.


  • koyusiyah  (24.07.19 10:57:41) 
Apple store mobilde aboneliklerimi yönet kısmında linkedin premium İçin 24/07/2019 bitecek yazılı şuan ,dün iptal etmiştim zaten de hala etkin olarak gözükmesi biraz işkillendirdi


  • paralanka  (24.07.19 11:05:40) 
Kayıtlı kartınızı silin.
Eğer ille de kart isterse -istememesi lazım- kullanmadığınız, boş olan bir kartı girin.

  • aynabugusu  (24.07.19 11:15:22) 
bitse de bitmiş olarak görüntülemeye devam edebilir, ödeme yapılacağı anlamına gelmiyor. aktif görünenlere ödeme yapıyor, bir sonraki faturalama tarihi de yazar altında.


  • koyusiyah  (24.07.19 11:47:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.