Lumia 640'ı bırakamamak

5 yıllık cihazımdan, son olarak sene sonu itibariyle vatsap desteğinin bitecek olması yüzünden ilk keZ ciddi ciddi ayrılmayı düşünmeye başladım. şu dizleri de şimdi karalıyorum, maksat bir hatıra kalsın o'na, canım lamiaya...

benimki bir sevda...

bunca zaman, elimde cebimde
her daim yanımda, yoldaşımdım
o uzun ve soğuk gecelerde
yaşattığın keyifleri unutmadım

bekledim yıllarca insta ve feysi,
geldiğinde ise çok geçmişti
ama olsundu, seni hep beğendim,
sana app gelebilme ihtimalini sevdim.

yıllar geçti, kapaklar değişti,
demir alma günü gel de geçti.
fakat bırakamıyorum işte, bırakamıyorum
mesele para-sızlık değil, korkuyorum

tuşludan akıllıya geçişim sen,
model yükseltmede yine sen.
benimki lumia sevdası, anlasana;
vefakat vakit elveda, yana yana...

android nedir bilmezdim,
iphone gereksiz derdim.
ne de kolay söyledim,
ah ulan lumia, bittim...

Hacı senin ilk göz ağrın için İspanya'da "motor" diyorlarmış. İstersen çok şey yapma.

www.cnet.com
  • elladan  (23.07.19 21:47:42)
Hocam lumia gibi bir telefona beş sene nasıl dayandınız?

  • black holes in the sky  (23.07.19 21:50:17)
@elladen ispanyolun edepsizliği işte.
@black holes i... o renkli renkli kapakları... anlayamazsınız..

  • nickimi verin bana  (23.07.19 22:09:38)
Ayni telefonu lisedeyken kullandim. Nesini sevdin allah askina? Bir de benim ki 2 senede pert oldu. Kamera desen afedersin b.k gibi, magaza desen kendi kafasina gore uygulamalar var. Simdi whatsapp bile kullanamayacagin telefonu bir birak yenisini al bakalim hic ozleyecek misin? :d

  • bugun hava gunluk gureslik  (23.07.19 23:36:23)
seni çok iyi anlıyorum :( 4,5 senelik lumia 920mden ayrıldığım günden beri sanki 80lerde yaşıyorum, teknoloji zevk veren bir şey değil ve zorunluluktan ibaret. estetik sıfır bu androidde. anlayamazlar :-(((

kamerası benim şu an kullandığım şeyden hala çok daha iyi çekiyor ayrıca, bir iPhone değil ama laf ettirmeeeem :-((
  • windows95  (24.07.19 03:45:03)