Kedi taşıma çantası önerisi

Memnun kaldığınız/kalmadığınız kedi taşıma çantası varsa önerilere açığım.
Sırt çantası gibi olanlar mı iyi olur? Şeffaf olanlar kediyi güneş altında pişirir mi? Bez mi olsun?
Şu her yerde satılan plastik çantalar uzun süre taşımak için uygun değil malesef. O yüzden ergonomik bir model bakıyorum şimdi.

Teşekkürler şimdiden.

Ben şeffaf yana asılan modelle rahat ettim. Çanta gibi yana asmak rahat oluyor ayrıca etrafı görebildiği için kedi daha rahat ediyor, girerken daha az sorun çıkartıyor.
Çok uzun süre güneş altında yürümediğimiz için güneş açısından yorum yapamayacağım. Sadece fermuarı bazen takılabildiği için sokakta aç kapa yapmaya cesaret edemem ya kaçarsa diye. Ev ya da veterinerde sorun olmuyor.

Sırt çantası gibi olanları denemedim hiç.
  • master of ceremonies  (23.07.19 16:02:13)
Kendim kullanmadım ama havaalanında sırt çantası olup astronot başlığı gibi yuvarlak şeffaf penceresi olanlardan kullanan bi kızla konuşmuştum. Çok rahat olduğunu söyledi, kedi de hiç sıkılmıyomuş. Zaten biz konuşurken de sakin sakin yatmış çevresine bakıyodu. Hem de cinsi bildiğimiz tekir sokak kedisiydi çizgili ve serseri olanlardan.

  • megalomaniac  (23.07.19 16:18:03)
Üstten açılan modeller kedinizi koymak için çok rahat oluyor.

  • kaset  (23.07.19 19:03:23)