Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi firma ?

daha tercih edilebilir. İlk üçte daha çok Axa, Alllianz ve Mapfre nin adı geçiyor

Bunlardan en sorunsuz hangisidir? Ya da bunların dışında şu firma iyidir

diyebileceğiniz ?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırırken neye dikkat etmeliyim.

Artısı eksisi nedir, bilgisi olan, beni aydınlatabilecek olan var mı?

ben mafre kullanıyorum memnunum.

sürekli gittiğiniz bir doktor varsa bulunduğu hastane ile anlaşması var mı sigortanın? ona bakman lazım.
eş/çocuk durumu önemli.
ayakta tedavi ve yatarak tedavi limitleri. bir yılda kaç kez doktora gidebilirsiniz, kaç liraya kadarki tedaviler karşılanır vs.
  • reanarchy  (23.07.19 11:37:43)
Allianz kullanıyorum memnunum şimdiye kadar bi sıkıntı olmadı, ailecek yaptırdık 2.200 civarı bi fiyattı sanırım. genelde standart oluyor hepsi ekstra ekletmek istediklerine göre de fiyat değişiyor. yıllık 10 limit, ayakta-yatarak tedavi ücret ödemiyorsun. Her muayenede sadece 15TL ücret ödüyorsun bu kadar.

  • suwat  (23.07.19 12:10:51)