[]

Kalabalık semtte yaşamak ömrü kısaltır mı sizce?

Mecidiyeköy gibi yerleri kastediyorum. Buralarda yaşamak uzun vadede sağlık sorunları yaratır diyorum ben. Bu tarz semtlerde yaşayıp kafayi kırmamak ya da sağlığı bozmamak mümkün müdür?
 
Manhattan da yaşasam uzardı herhalde:) cihangir ya da beşiktâş da çok etkilemez lakin bi an profilonun oradan cevahire yürüdüğümü düşündüm de oehhhhh


  • same idiot  (23.07.19 10:48:23) 
Bence cihangir Beşiktaş'ta kaos.


  • insomniac  (23.07.19 10:51:14) 
ana cadde üzerinde olmadıktan sonra çok da sorun yok. her bir noktaya ulaşım var, merkezi yerlere yakın. daha ne olsun?


  • orijinal nick bulamadim  (23.07.19 11:03:06) 
Kesinlikle etkileyeceğini düşünüyorum zira sürekli gürültünün insan sağlığına ciddi bir etkisi var. O bölgeler de şehir gürültüsünün ve ışık kirliliğinin en yüksek olduğu bölgelerden biri.


  • roket adam  (23.07.19 11:06:33) 
kalabalık semt değil ama hava kirliliği ve gürültü kirliliği kısaltır.


  • babilbaligi  (23.07.19 11:21:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.