Çocuk için akıllı saat

İyi geceler
Hepsi buradada şöyle bir ürün buldum
www.hepsiburada.com

Bu saati aldığımda türkiyede herhangi bir sim kart taktığımda kullanabilir miyiz?
Yoksa yurtdışı kayıt vs gibi uygulama mı ister? 7 yaşındaki kızım için almak istiyorum. Fiyatı türkiyeye göre çok uygun. Kızım kaybeder diye pahalı ürün almak istemedim.

120 gün çalışır bence. sonrasını bilemem yurtdışından satın alın diyor?

  • ozdek  (22.07.19 23:40:33)
tr fiyatı da pahalı değil ki hocam, yurt dışı fiyatı çok daha uygun dediğiniz ne kadar mesela?

sim kart takılacaksa kayıt yaptırmak gerekebilir.o yüzden kayıt masrafına bulaşmamak için ve garanti koşullarından yararlanabilmek için hb daha mantıklı olabilir
  • ayin yazari  (23.07.19 10:08:34)
hepsiburada size satarken imei kaydını yaptırıp satar. yoksa da iade edersiniz.

malın size nereden kargolandığı sizi bağlamaz, satılan mal ayıplı olmamak durumunda.
  • babilbaligi  (23.07.19 10:33:05)
@ayin yazari burdaki 100 tl ye geliyor.
Gps takip arama özelliği var dendiği için simkart takıldığını düşünüyorum.
Özelliklerini ayrıntılı yazmamışlar.
  • Neyazayım  (23.07.19 10:43:19)