[]

Tatil tavsiye

Lütfen akıl verin. İstanbuldan 4-5 günlüğüne arabayla basıp, sakin kafa dinlenebilecek bir yer kaldı mı? Denize falan girmek isterim. Camp olmaz. Ev kiralayabilirim. Airbnb falan olur ama merkan neresi? izmir'e mi gitsem? İzmir de neresi?
 
assos veya bozcaada


  • carabelli  (22.07.19 22:20:16) 
ben olsam foça'ya giderdim.
sıkılırsam çeşme veya alaçatıya basardım, tabi bu ikinci ihtimal kafa dinleme kısmına çok uymuyor.

daha yakın olsun derseniz, ayvalık - cunda - assos - kadırga gibi yerler de olabilir. yeni yolla zaten çok yakın buralar, denizi de çok iyi.

bu hafta bozcaadadaydım. hem çok kalabalıktı hem de inanılmaz soğuktu. ben ki, egenin en soğuk sularına alışık birisiyim, ayazmada dondum (rüzgarın da etkisi var)
  • la traviata  (22.07.19 23:05:31 ~ 23:10:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.