[]

Paxil gibi ilaçlar kısır yapar mı

Antidepresanların cinsel isteği azalttığı söyleniyor en düşük dozda bile bunları kullanınca kısırlık riski var mi ben bunları artık şeker gibi görüyorum küçük dozlarını
 
yapmaz


  • master of ceremonies  (22.07.19 20:35:39) 
Cinsel isteğin azalması ile kısırlık aynı şey değil ki. İsteksiz kişi kısırdır (ya da tam tersi) diye bir çıkarım yapılamaz.

İlaçları doktor kontrolünde kullanın.
  • elorelia  (22.07.19 20:46:38) 
Ben düzenli olarak paxil ile birlikte bir ilaç daha kullandım. Artık hangisinin etkisi bilmemekle beraber cinsel isteği azaltmadı hatta da -abartmıyorum- saatlerce sayısız "gece" geçirdim.


  • yanginmerdiveni  (22.07.19 22:00:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.