Norm enderin mekanın sahibi dissi hakkında ne düşünüyorsunuz

Bence göte göt dedi kral çıplak dedi

www.milliyet.com.tr

"nasıl dinliyosunuz ya bu insanları?" şeklinde düşüncelerde boğulmama sebep oldu. videoyu açıp 15 saniye sonunda kapattım.

  • viyana kangurusu  (22.07.19 17:13:52)
diss gibi diss ben çok beğendim.

  • carabelli  (22.07.19 17:17:09)
ezhel de ben fero da dinlemem bana hitap etmez, vasat bulmuşumdur her zaman arabesk rap tarzı, benim için norm ender de çok bir şey hitap etmez, özetle saçma sapan olaylar gençlerin bunlarla beyinlerini doldurması bile hata.

  • aretwoane  (22.07.19 17:28:07)
Şarkının en sonunda eski bir şarkısının (rap dersi) müziğini kullanarak finali yapıştırmış güzel de olmuş.

  • olaylar olaylar  (22.07.19 17:33:29)
aklımdan ilk geçen "bu kim lan?" oldu. daha ezhellere ben ferolara alışamamışken. konuyu da bilmiyorum ama öyle laf geçirme vs gibi gelmedi bana. hatta bu çocuğun diğerlerinden ne farkı var onu da anlamadım. auto-tune yapmıyor sadece. 2000'lerin başında kısa bir süre dinlemiştim türkçe rap'i. sagopa'yla fuat'la ceza'yla sahtiyan'la falan muhabbet etmiştik. konserlerine 50 kişi zor geliyordu. o zamanlar daha sert girerlerdi birbirlerine, şimdiki çocuklar çok ılık. tabi türkiye aynı türkiye de değil. falan filan.

  • sir gawain  (22.07.19 17:55:39 ~ 17:59:08)
Eksik etek sarkisiyla unlenen birinin populer kulturu elestirmesini abesle istigal buluyorum. Kaldi ki bunu hep yapiyor. Yukseliste olan birini gordugu zaman cikip 17 yas kitlesinin sevecegi isleri yapip biraz para yapip cekiliyor sonra.

  • Deathrow  (22.07.19 21:18:43)
viyana kangurusu +1000

hakkaten nasıl katlanabiliyorsunuz bunlara ya. adamlar milleti sanki hipnoz etmiş, ne idüğü belirsiz şarkılar yazıp kendilerini dinletiyorlar. şakasına bile dinlenmez bunlar, neden bunlara ısrarla prim veriyorsunuz yahu.
  • nothing in my way  (22.07.19 21:34:35)