Telefon tavsiyesi

Burdan bi arkadaştan bilgisayar tavsiyesi almıştım ve aşırı memnunum, hangi telefonu alacağımı da size sorayım dedim :)

4 yıldır iphone 6 kullanıyordum, memnundum, bataryası tamamen bittiği ve artık hiç şarj olmadığı için servise gönderdim ama ekran da kırık ve darbeli olduğu için bataryasını değiştirmeyiz diyorlar, ancak yenisini gönderebilirlermiş 2000 tl'ye. ben de istemedim, geri gönderecekler. şimdi 2000 tl civarında başka bir telefon almak istiyorum.

telefonu genelde modem gibi kullanıyorum, personal hotspot açıp bilgisayardan internete giriyorum, bu yüzden aradığım telefonda bu özellik olsun ve habire şarja takmam gerekmesin yeter.. oyun moyun desteklemesine gerek yok.

okuyorsa pseudologia fantastica'ya selam olsun, tavsiye vereceklere şimdiden teşekkürler

redmi note 7 alınabilir.

  • bahoho  (22.07.19 16:04:49)
m20

5000 Mah batarya var. Daha ucuz diyorsanız M10
  • baldan kaymak  (22.07.19 16:30:40)
Redmi note 7 +1
2 aydır kullanıyorum, şarjını elime yapışık olup da hayvani parlaklıkta kullandığım halde gün içinde bitiremiyorum.

  • bir nick var benden iceri  (22.07.19 17:27:43)