Plajda telefonu cüzdanı falan

naapıyosunuz? otelde mi bıraksak direkt acaba.

sahilde kalan bir arkadaşa bırakmak gibi bir seçenek yok çünkü 2 kişiyiz zaten.

ben raad edemiyorum, mumkunse hic almiyorum yanima, sadece ihtiyacim olacak kadar nakit para alip giderim plaja.

  • skulldragon  (22.07.19 16:01:00)
en etkin koruma havlunun altı:D

şaka bir yana ben çok uzaklaşmadan devamlı gözüm orda olacak sekilde takılıyorum denizde.
  • hononu  (22.07.19 16:15:36)
su geçirmez kılıfına koyup koluma takıyorum ama ayakabı vs için dönüp kontrol etmekten yine de kendimi alamıyorum

  • Big bada bum bum  (22.07.19 16:15:52 ~ 16:16:22)
valla plaj çantasında bırakıyorum öyle. çantaya çok az para alıyorum, kimliği vs ayrı yere koyuyorum, ama iş telefonu allaha emanet duruyor çantada.

  • pati  (22.07.19 16:23:00)
Beach club tarzı parayla girilen yere gidicne havlu altına bırakıyorum. Halk plajına gidersem arabada bırakıyorum ya da bir kişi mutlaka emanetlere göz kulak oluyor.

  • himmet dayi  (22.07.19 16:40:57 ~ 16:41:18)
bebek bezi içine koyup çöp süsü verilen videolar görmüştüm ben, mantıklı gibi.

ama normalde napıyorsunuz diye soruyosan çantaya koyup gidiyoruz denize. allaha emanet yani.
  • elorelia  (22.07.19 16:41:09)
su gecirmez kilif super bir olay, bu yaz, cok kullandim menunum fakat iyi bir model olsun, bazilari kacirdi, diger secenek ikiniz de telefonu almayin hanginizin telefonu daha degersizse onu alin fakat en guzeli hic almamak, zaten plajdan ihtiyaciniz olacak birsesy olursa kiredi karti ile halledersinz o da su gecrimez.

  • mavicorap  (22.07.19 16:56:24)
Otelin plajindaysam yanıma almam.

  • stavro  (22.07.19 17:44:12)
Plaja sadece sizin bildiğiniz bi işaret bırakarak gömün.

  • glide  (22.07.19 18:39:44)
Hiç dert etmedim çantaya koyup gidiyorum. Zaten kartları vs almıyorum biraz nakit alıyorum o da giderse sağlık olsun derim ama daha hiç gitmedi

  • eksi sozlugun tatli insani  (22.07.19 19:46:42)
Ben kredi kartimi ve anahtari cebime koyuyorum baska degerli bisey almiyoruz yanimiza. Tabi cepli bisey alman gerekiyo.

  • beriberi  (22.07.19 22:08:59)
Kuma gömüp üstüne havlu sererim

  • yuyu  (23.07.19 15:26:31)