[]

taşınma işlemleri

arkadaşlar selam. yarın bir kira sözleşmesi yaparak taşınacağım bir aksilik çıkmazsa.

bu elektrik-su-doğalgaz işlemleri nasıl işliyor? şu anki evimde doğalgaz yok ancak geçeceğim evde var. yeni abonelik açacağım. elektrik ve suyu da nakil mi yaptırmam gerekli veya eskiyi kapatınca yenisini hemen açtırmam lazım falan. nasıl işler bu işler nasıl yapayım sizce?


 
Yeni ile eski aboneliklerin bir alakası yok, bağımsız şeyler. Nakil diye bişey de yok yani. Eskileri kapatırsın, yeni evdeki abonelikleri üzerine alırsın. Taşınmadan bikac gün önce yeni evdeki abonelikleri üzerine al. 24 saat civarı açılıyor sanırım. Şu anki evinin aboneliklerini de yine son gün veya uygunluğa göre bir gün önce filan kapat.

Doğalgaz aboneliği sıfırdan olacak ise proje vs isteniyordu bildiğim kadari ile.
  • elorelia  (21.07.19 19:14:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.