Arabanın USB girişi bozulmasın diye ne yapılabilir?

Merhaba, malum bu usb girişleri çok çabuk bozuluyor. Bilgisayarlarda ya da arabalarda. Sonra takınca okumuyor, takılmadı görünüyor vb. Arabada da tek giriş var ve ben devamlı usb bellek değiştiriyorum. Haliyle bozulma ihtimali artıyor. Bunun için ne önerirsiniz? Girişi temiz kullanmak için?

Minik bir USB hub alıp ona takip çıkartabilirsiniz

  • kisa  (21.07.19 18:31:39)
Elektrik akim meselesi bozuyor onlari.

Bluetooth ozellikli bir radyo alin yada bluetooth kiti alin. Kit 30 radyo 100 lira n11 de
  • baldan kaymak  (21.07.19 18:32:38)
@baldan kaymak radyo ile alakası yok. usb ayrı yerde. dokunmatik ekrandan usb'nin içeriğini seçiyorum. sorunum usb girişinin kendisiyle.

  • iddaaci  (21.07.19 18:35:52)
kisa +1

çok takıp çıkarma. bilgisayar gibi niye sürekli usb takıp çıkarmak gerekiyo ki?
  • (s)AINT  (21.07.19 18:38:07)
Dişi-erkek USB kablolar var. Bulabildiğiniz en kısasını alın. Kablonun soketi eskimiş olur.

  • reactionic  (21.07.19 19:11:54)
@iddaaci aliexpress e bak ucuzu varsa stokla yoksa usb port coklayici. 3 lu alsan kafi herhalde bozulma suresine gore goturur seni.

  • baldan kaymak  (21.07.19 20:06:56)