hangi telefon hattı

telekom kullanıyorum. 35 tl 4gb internet.

bimcell'de 10 gb 39 tl
vodafone'da 4 gb 30 tl ya da 6 gb 35 tl

vodafone'mı geçeyim sizce bimcell'e mi? bim'in çok avantajlı ama emin olamıyorum iyi midir diye.

bir de faturasız kullanıyorum. faturalı hat almanın bir avantajı olur mu?

başka önerileriniz varsa da alabilirim.

Bim = Türk Telekom

Telekom nasıl çekiyorda bimcell de aynı çekiyor. Vodafone dan nefret ediyorum Türkiye’nin en kötü ilkel operatörü nefret ediyorum.
  • infernalcadre  (21.07.19 09:44:20)
telekom'da faturasizdan faturaliya gecersen 10 gb 35 tl

  • brkylmz  (21.07.19 09:46:33)
@brkylmz hangi tarife o? ben baktım 60 tl 10 gb yazıyor.

  • black mamba  (21.07.19 09:52:06)
  • mr.goodcat  (21.07.19 10:12:00)
ben bazı şeyleri tam anlamadım. bilgi bulamadım bunlarla ilgili.

12 ay sonra tarife değişiyor mu? bundan sonra hep 10 gb 35 liraya mı kullanıcam? madem öyle bir imkanı var neden faturasıza 35 tl'ye 4gb geçiriyor telekom? ya da başka kullanıcılara bu imkanı vermiyor? 1 yıl sonra farklı tarife mi uygular? yazmıyor bu.

garanti paketi yoksa aşım sonrası 100 mb 9 lira uygulanıyor yazıyor. garanti paketi nedir?
  • black mamba  (21.07.19 11:17:19)
faturalı telekom iyimiş de 1 yıl sonra yeni tarife bakmak sıkıntı.

vodafone 6gb
bimcell 10gb
telekom 10gb faturalı

sizce hangisine geçeyim?

bu arada çalışmıyorum. sigortasızım. faturalıya geçmek için sigorta, resmi bir gelir gerekir mi?
  • black mamba  (22.07.19 13:39:53)