[]

Hangi mouse?

Şu anda 3 adet laptop kullanıyorum. İş için öyle gerekiyor.

Macbook - magic mouse 2
Dell gaming - evde g300, dışarısı için mouse yok
Hp business - microsoft 3500

Şimdi diyorum ki ev için bi tane mx master 2s dışarısı için de bi tane mx anywhere 2s alsam. Tümünde aynı mouse’u kullansam?

Ya da bi tane gaming alıp dell için onu mu kullansam.

Bi de üstteki detaydan bağımsız hangi gaming mouse???

Logitech g903
Steelseries 600
Ya da razerdan sağlam kablosuz bişey??
Veya başka bi öneri???

Aslında asus spatha’yı çok beğendim ve geçen hafta 600 tl oldu ama onun da şarjı aslında alıcısıymış, ondan vazgeçtim.

 
mx master ya da anywhere alirsan cok kufredersin. ben ikisini de kullandim ve ikisini de iade ettim. pil problemi var, 1-2 hafta icinde yeni pil takmak gerekiyor ya da surekli sarjli pil kullanip sarj edeceksin.

ben, logitech g602 ve m705 kullaniyorum. g602 biraz agir olsa da m705 pil bakimindan on numara. g903 modeli iyi gibi, ama bilmiyorum biraz gereksiz pahali.
  • ubi dubium ibi libertas  (20.07.19 23:45:09) 
Hacı mxlerde dahili bayarya yok mu?


  • valentinov  (20.07.19 23:46:45) 
razer'ın hiçbir kablosuz mouse'unu önermiyorum. kablolu alacaksanda deathadder al geç.

2010 model deathadder vardı. sonra kablosuz razer mamba aldım. razer mamba tam bir işkenceydi benim için. sensör sorunu çokcaydı. sinirden kırdım o derece yani. sonra tekrar eski deathadderımı kullandım. 8 sene iyi dayandı. sonra yeni deathadder elite aldım. memnunum kısacası.
  • false pretension  (21.07.19 00:47:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.