[]

Bostancı gösteri merkezi civarı nasıldır

Merhaba,

Bostancı gösteri merkezinin birkaç sokak arkasında bir ev tutmayı düşünüyorum da orada yaşayan, yaşamış ya da bilgisi olan birileri var mıdır? Çevre itibariyle nasıldır? Oturduğum yerdeki tekinsiz tipler yüzünden taşınıyorum. Benim pek bildiğim yerler değil açıkçası. Birilerinden fikir alabilirsem çok iyi olur.


 
Biz oraya yakın Altıntepe'de oturduk. Kızılay'ın olduğu caddede. Aşağılar nasıldır bilmiyorum ama bizim oturduğumuz yer gayet güzeldi.


 • gzg  (19.07.19 20:58:42) 
Güzeldir. Sorun hiç duymadım. Orada


 • kisa  (19.07.19 20:59:36) 
gayet güzel bir yer. gönül rahatlığıyla taşınabilirsin.


 • contraparal  (19.07.19 21:16:04) 
çevre şu aralar müteahhit işgalinde olsa da yaşanabilir güzel bir semt. tekinsiz tip görmen çok zor. şimdi trende devreye girdiği için ulaşımı da kolaydır.


 • tururo  (19.07.19 22:09:38) 
Tertemiz yer hiç sıkıntı olmaz merak etme.


 • eazy  (19.07.19 22:10:56) 
Eskiden Civciv mahallesiydi oralar,epey tekinsizdi, ama şimdi güzel muhit.


 • msb  (19.07.19 22:36:06) 
Gayet guzel tertemiz yerdir. Aile semti ve insanlar duzgun


 • oscar  (19.07.19 22:36:42) 
Güzeldir ama birkaç sene önce bi ev baskını olmuştu tam da dediğiniz yerde haberlere falan çıkmıştı canlı yayınlar yapılmıştı. Onun dışında iyiydir güzeldir. Hem bağdata yakın hem minibüse hem de nispeten e5e


 • condom kurşunu  (19.07.19 23:27:09) 
Ben liseyi bostancıda okudum. Şimdi de gösteri merkezzinin orda oturuyorum.
Gayet güzel semt. Eskiden göztepede oturuyodum. İnsanların arasında bir fark görmedim.
Biraz canlı bi yer emekli yeri değil.

Civciv benim lise zamanımda da kötüydü ancak keko falan kalmadı artık herkes büyüdü. Yeni nesil de daha tiky geliyor.
Bostancı g merkezinin arkasnda halısahalr var o sokak genelde erkek dolu. Kadınsanız o biraz rahatsız edebilir.
 • kitik  (19.07.19 23:31:10) 
@dionisis Ben orda köpeğimle yaşadım. E-5 yanyola doğru giderken bir tane eğimli park var. Köpeğimi gezmeye oraya götürürdüm. Her seferinde ordan geçerken köpekler deli gibi havlardı. :-) Sırf onlar da değil, dediğin gibi çokça köpek vardı. Fakat sade insana değil, köpeğime de bi şey yapmıyorlardı. Sadece araba alarmı gibi saat kaç olursa olsun geçerken havlıyorlardı.

Özlemişim oraları. :-)
 • gzg  (23.07.19 00:00:55) 
@dionisis, küçükyalı minibüs yolunun altı güzel ama o kadar pahalı ki o paraya değer mi diye düşünüyor insan. minibüs yolunun üstü f/p açısından daha uygun bence. tabi benim görüşümdür.


 • laptu  (23.07.19 00:05:10) 
Bir civarda bol miktarda spor araba galerisi varsa temiz yerdir genelde.


 • stavro  (23.07.19 00:13:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.