aldatıldığınızı nasıl anlamıştınız?

eşinizin veya sevgilinizin sizi aldattığını nasıl anlamıştınız? bunu öğrendiğinizde ve ona söylediğinizde onun tepkisi ne olmuştu?

editto: sevgili kardeşlerim, arkadaşlarım, büyüklerim.. özelden onlarca mesaj geldi. eyw iyi hoş da neden buraya yazmıyorsunuz yahu, aldatılan ama bunu farkedemeyen veya ispatlayamayan dostlarımıza bi faydamız olsun (:

ben askerdeydim
telefonda sesi bir garip gelmeye başlamıştı normale göre
konuyu deşince itiraf etti
  • superb  (19.07.19 14:07:45)
Üniversitedeyken çift sim kartlı telefonu vardı o zamanki sevgilimin , öbür kartına öbür sevgilisinden mesaj gelmişti , hiç bir zaman itiraf etmedi , ama sonra başkalarından duydum olayların aslını

  • proustun bir aski  (19.07.19 14:11:53)
Hastalık derecesinde paranoyak değilseniz eğer insan bir şekilde anlıyor ya. Hissediyorsun. Nasıl aldatıldığımı yazsam çok uzun olacak. Çok garip bir oyunun içinde bularak öğrendim aldatıldığımı. Aldattığı kişi aradı, mesajlar attı falan filan(beni aldatan kişi ile danışıklı olarak) O kadar karışık ki. Neyse.

Aslında çok zor değil aldatıldığınızı anlamak. En başta dediğim gibi eğer 'aşırı' derecede şüpheci, paranoyak vs değilseniz karşınızdaki kişi bunu çok kolay belli ediyor. Anlayamıyorsanız geçmiş olsun.
  • bitchesaintshit  (19.07.19 14:24:45 ~ 14:27:42)
beklemediği bir sabah evine gitmiştim. lavaboya gitti ve mesajları gördüm. hazırlıksız yakalandı garibim.

  • sadakatsiz  (19.07.19 14:26:10)
whatsapp engellenenlere hep bi bakın

  • same idiot  (19.07.19 15:35:21)
@birkesigordum ablası ayarlamış ne demek ya? hangi tarikattan bunlar tövbe tövbe

  • everythingok  (19.07.19 22:11:46)