Babaya akilli telefon

Selam,

Babam iphone se kullaniyor, hem boyutu hem de eskimesinden/sıkıntı cikartmasindan dolayi degistirelim diyoruz.

Fiyat olarak 2000 asagisi dusunuyoruz ancak o aralikta o kadar cok telefon var ki neye bakacagimi sasirdim.

huawei'yi yaptirimlar sebebiyle dusunmuyorum, yaptirim olaylari olmasaydi alacagim telefon olurdu. Samsung - xiaomi bakiyorum haliyle. Cok ucaun kacsin istemiyoruz, asagidakileri cikarttim ben ama hangisi daha mantikli bilemedim. Orta yolu secip m20 alasim var aslinda.

Xiaomi redmi note 7 64gb 1849tl - bu pahali geliyor
Samsung galaxy m20 1579tl - bu tam ortada, al beni diye bagiriyor.
Xiaomi redmi s2 1199tl - bu da bir sene sonra kullanilamaz gibi geliyor.

Mi 8 lite

  • Trene çelme atan adam  (19.07.19 11:57:32)
eşimin kardeşi samsung a20 kullanıyor (şu 4000mha bataryalılardan). gayet memnun telefonundan. ben de biraz kurcaladım fiyatına göre oldukça iyi bir telefon.

  • teritori  (19.07.19 13:15:22)
babaya ;

Xiamoi red mi 5 plus 32 gb
metro markette 1.150 tl ye aldım.
  • xdenizx  (19.07.19 14:14:03)
Xiaomi Redmi note 6 alın eğer 7 pahalı geliyorsa.

Bununla birlikte iPhone’dan sonra android’e geçmek babanızı zorlayabilir, bu yüzden 6s de bakabilirsiniz (Temiz, ikinci el)
  • derleme  (19.07.19 20:01:19 ~ 20:02:17)