[]

limon fidem hastalandı - acil yardım lütfen

ekteki gibi yaprakları :(
ne yapabilirim? 
potasyum eksikliği olmasın? potasyum eksikliğinin belirtisi yaprak uçlarında oluşan kurumalar ve yaprak dökülmesi olabilir. bunun dışında toprağı çamur kalıyor olabilir, sağlıklı bir toprak olmayabilir bir sürü şey var. ağaçlar.net e sor.


  • Fodera  (19.07.19 11:09:31 ~ 11:11:11) 
dibine az miktarda süt dök, 1-2 gün aralıkla bir kaç kez yap. eğer topraktan emin değilsen kendi toprağı ile başka bir toprağı 1/2 oranında karıştırarak değiştir.


  • kraldan cok kralci  (19.07.19 11:40:36) 
toprağı çamur kalsa da limona bir şey olmaz.
hatta aksine, zaten balçık gibi toprak sever bazı türleri.

bence de bir doping yapın sıvı gübre, potasyum vb. ile.
  • blatta hiberna  (19.07.19 11:45:32) 
Yumurta Kabuğu + muz kabuğu + süt karıştırıp azar azar dökün toprağa.


  • derleme  (19.07.19 20:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.