Doğu karadeniz arabayla

Bmw 1.16i ile trabzon rize artvin ve belki de batuma gezmeye gidilir mi? Korktuğum şey bu arabayla sıkıntı yaşamak, genelde önerilen 4x4 araçlar olmuş ama kendi arabasıyla giden de varmış :/

Populer turist noktalari icin sorun olmaz ama bazi yerel bilinen guzel yaylalar var atiyorum cambasi, ordu gibi, oralar zor olabilir

  • cedex  (19.07.19 09:00:45)
spor yay yoksa sıkıntı olmaz.

  • mikahakkinen  (19.07.19 09:09:31)
cedex +1

  • kisa  (19.07.19 09:11:46)
cedex +1 Bir sorun olmaz. yaylaya çıkan yollar bozuk olur.

  • kitik  (19.07.19 09:22:22)
karadenizde sorun yaşamazsın ama bence batuma giderken arabayı götürmeyin. 5-6 sene önce gittiğimde bana "arabayı burada bırak. polisler kıllık yapıyorlar türk plakalara" demişlerdi ben de arabasız geçmiştim.

  • teritori  (19.07.19 10:01:55)
yaylaya çıkamazsın. uzungöl vs popü yerlere gidersin.

batum da sıkıntı olmaz. sigorta yaptırmanız gerekiyor onu unutmayın.
  • dieselsingle2  (19.07.19 10:30:42)
karadeniz yolları güzeldir ama sadece merkezde. yaylalara gidemezsiniz. gidebileceğiniz yaylalar ve ören yerleri: sümela, uzungöl,kümbet, ayder. bunların dışında sakın yayla yoluna girmeyin. ayrıca batum'a arabayla gitmeyin. sarp'ta park edip yürüyerek geçin. taksiler orada bekliyor olacak. 20 dolara pazarlık edip dünyaları gezin. türk parası da geçerli. 100 tl'ye pazarlık edin.

  • iddaaci  (19.07.19 12:12:07)
Sağolun sayın gezgin sakinler. Anlaşılan o ki bizim afabayla pek bi yer göremeyeceğiz :/

  • banane yaaaa  (19.07.19 12:56:51)
Bizim yaylaya giderken (gümüşhanede) ticari arabayla yolda kalmıştık, altı vurdu sağ tarafta uçurum ve geceydi. Bayağı bir uğraştık öyle çıktı ama çok korkmuştum. Bilindik rotaların dışına çıkmayın ve yüksek arabaları tercih edin.

  • anarsika  (19.07.19 14:27:02)