gece elbisesi veya abiye

merhaba arkadaşlar,
şık bi elbise almak istiyorum kuzenlerimin düğünleri var, epey şık bir yerde olacak. bu tür alışverişlerinizi nereden yapıyorsunuz? abartı bir abiye aramıyorum açıkcası şık sade bir şey olmalı. yardımlarınızı bekliyorum

Beşiktaş carsisindan almıştım ben sade ve şık bir tulum

  • kafanguzelolmus  (18.07.19 22:07:08)
İstanbuldaysanız Bakırköy e bakabilirsiniz.

  • mslny  (18.07.19 22:29:23)
Besiktas carsi diyorum ben de. Pasajlara bakin

  • balpolen  (18.07.19 22:42:44)
Zevkinize ve bütçenize göre seçim yapın. Vakit varsa internet satış sitelerine de bakın. Ben bir kuzen düğününe Oleg Cassini'den elbise almıştım, bir sezon öncenin ürünüydü. Çok memnun kalmıştım. Öteki kuzen evleneceği zaman trendyoldan aldım onu da beğendi herkes. Bana kalsa bir tane alır senelerce hep aynı şeyi giyerim ama düğün aynı çevre içinde olunca farklı kıyafet giymek gerekiyor. O yüzden fazla para gömmeye gerek yok.
Alternatif olarak Roman'a da bakın diye ekleyeyim.

  • SiyamkedisiZorro  (19.07.19 09:27:40 ~ 09:28:06)