[]

Set üstü ocağın bir gözü yanmıyor.

Dogalgazli, gaz emniyetli. 3 ay oldu alali. En buyuk gozunu yakmak icin butona basili tutuyorum, çat çat çat çakmak kivilcimi cakiyor, ocak yaniyor ama elimi butondan cekince kapaniyor alev. Kullanim kitapcigina baktim, 15 sn basili tutup yakin demisler. Gecen hafta denedim calisti ama 2 gundur yine calismiyor. Yalnizca en buyuk gözünde var bu sorun.

Garantili oldugu icin servisi aradim, geliriz ama biz gelince yanarsa ya da kullanici hatasi varsa 50 lira aliriz dediler.Basina boyle bi olay gelip de cozebilen var mi aramizda arkadaslar? Tşk.


 
Temizlediyseniz falan yerine tam oturmamış olabilir,ya da bişey çarpmıştır oynamıştır, elinizle oynayın biraz düzelebilir.


  • mirafiori  (18.07.19 20:23:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.