[]

yurtdışından ps 4 veya xbox one

yurtdışından ps4 veya xbox one getirme imkanım oluştu. ancak ben kırılabilen bir cihaz istiyorum. bu şartlarda ps4 getirebilirim diye anlıyorum. hangi cihazı getirmeliyim? xbox one kırılabilir mi orta vadede?
 
benim bildiğim kadarıyla hepsi kırılabiliyor.


  • viyana kangurusu  (18.07.19 13:24:10) 
PS4 alabilirsiniz, en son 5.05 firmware versiyonu kırıldı, konsolu aldığınız gibi güncellemeleri kapatın, patlamasın sonra. Xbox One'nın kırılacağını sanmam, nedeni de One'a çıkan oyunlar PC'ye de çıkıyor dolayısıyla PC'den korsan oynayabiliyor millet, gereksiz.


  • Beherit  (18.07.19 13:29:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.