okul yıllarınızla alakalı kabuslar görüyor musunuz?

sb.

ben rüyalarımda halen sınavlara giriyorum, kalem oynatamıyorum üstelik sınavlarda iyice geriliyorum. sık sık geliyor başıma, favori kabuslarımdan.

Sık sık üniversiteye, liseye, ilkokula geri döndüğümü görüyorum.

kredileri yanlış hesaplamışım, almam gereken dersleri almamışım. ondan.
  • nickini degistiren yazar  (17.07.19 22:21:24 ~ 22:38:22)
Bazen universiteden ariyorlar, sinavda yanlislik olmus o yuzden tekrar yapacagiz, bu sebeple de diplomaniz iptal diyorlar :)

Sordum, pek cok arkadasim ayni kabusu goruyormus.
  • crown  (17.07.19 22:22:45)
Ben de devamsızlık yapmışım sınavları kaçırmışım falan

  • mabesa  (17.07.19 22:27:38)
Offf ben de sürekli okula döndüğümu görüyorum. Bazen mezun olmamisim daha, bazen de meğerse bir dersi vermemisim ve o dersi almam gerekiyormuş vs. Çok rahatsız edici nedense.

  • elorelia  (17.07.19 22:29:54)
7 senede mezun oldum sonra da askere gittim. Askerden döndükten sonra 2-3 sene sık sık mezun olamadığımı ve hala alttan kalmış derslerim olduğu kabusunu görüyordum... Gerçek gibi oluyordu bir de.

  • malheiros  (17.07.19 22:29:59)
ilkokulumun bahcesinde kostugumu goruyorum yilda bir kac kez..

  • twq  (17.07.19 22:30:56)
Görmüyorum.

  • Amaranta ursula  (17.07.19 22:30:58)
birkaç kere üniversitede sınav haftası unuttuğumu, derse gidince sınav olduğunu ve hiç çalışmamış olduğumu vs. görmüştüm. ya da önemli ödev teslimi tarzı şeyler. sonra uyanınca üniversiteyi yıllar önce bitirmiş olduğumu farkedip rahatlıyorum. lise ya da öss süreci hakkında falan hiç rüya görmedim nedense, üniversitede de pek zorlanmadım, 1 yaz okulu yapsam 3.5 senede mezun olacaktım hatta. niye onunla ilgili kabus görüyorum anlamadım.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (17.07.19 22:57:53)
Üniversite mezuniyet belgemi alana kadar perişan olmuştum.Neredeyse her gece bir ders yüzünden mezun olamadığımı görüyordum.Belgeyi aldım rahatladım.

  • Varolus sancısı  (17.07.19 22:59:03)
okul isini bitireli 10 seneyi gecti artik gormuyorum. okulu bitirdikten sonar zamanla azaliyor, kesin bilgi ..

  • cooperr  (17.07.19 23:09:28)
Ben de sürekli liseye geri döndüğümü, genelde üniformalı olduğumu ve rüyamda şimdiki yaşımda olduğumu falan görüyorum. Sınavlara giriyorum ve yapamadığım çok oluyo. Bu ve benzer rüyaları ben de sık görüyorum belki iki ayda bir falan. Arkadaşların yazdğını okuyana kadar da bu rüyaların sık görüldüğünü bilmiyodum açıkçası

  • moratoryumkisilik  (18.07.19 00:08:01)
mezun olalı yüz yıl falan oldu, hala ara ara görüyorum. servise yetişememişim, aslında o dersten geçememişim, diplomamı yanlışlıkla vermişler, hoca bana takmış vs.
yarış atı gibi duraksız ders görmüş, okuldan dersaneye mekik dokumuş bir nesiliz, normal bence bilinçaltımızın bunlarla dolu olması.

  • evde liyakat kalmamis  (18.07.19 08:49:48)
insanin hayatinda buyuk etkiler birakan psikolojik periodlar genelde ruyalarina gelir. sadece tetikleyici birsey olsun. aynisini issizlikle yasiyorum. cok kez kovuldugum, issiz kaldigim icin arada bir 5 yillik isimden kovuldugumu goruyorum.

  • mayeskuel  (18.07.19 09:52:44)
Mezun olduktan sonraki 3-5 sene ben de gördüm bu rüyaları. Sonra geçiyor, kesin bilgi ;)

  • SiyamkedisiZorro  (18.07.19 10:11:08)
Arada ben de görüyorum ya. Mezun olamamisin alttan bir dersim kalmış falan off

  • all girls dream  (18.07.19 10:23:34)
mezun olalı beş yıl oluyor hala ara ara finallere girip geçemediğimi alttan derslerim kaldığını falan görüyorum. bölüm zordu gerçekten şimdi sen böyle sorunca düşündüm de bayağı etkilemiş beni demek ki.

oysa liseyle ilgili böyle bir rüya hiç görmüyorum.
  • bohr atom modeli  (18.07.19 10:48:24)
mezun olali yuz yil gecti benim de, uc bes sene de degil ve hala universitede sinava gec kalma, sinifta kalma, bunu aileye aciklama gerginligi, odev yetistirememe vs. konulu ruyalar goruyorum. ama guzel tarafi uyandigimdaki farkedis ani. :)

  • jimicik  (18.07.19 10:52:56)