[]

Kadıköy/ Moda Doğumgünü Mekanı

Selamlar,

Yakın bir arkadaşımın bir süre sonra doğumgünü.
Böyle şeyleri özellikle gizler eder.. Yıllardır güzel bir kutlama da yapamadık çeşitli nedenlerle. 5 kişi kadar çekirdek ama samimi bir arkadaş tayfası için Anadolu yakasında önerebileceğiniz mekan var mı?

- Yaş grubu: 35+ (O yaşta doğumgünü kutluyor musunuz tadındaki cevaplar will be penalized :)
- Mekan: Güzel yemek, yeşil çay ve biranın bir arada bulunabileceği bir yer olmalı:)
- Fiyat: 2 kişi için 3t skalasında, Midpoint/Happy Moon's ve biraz üstü gibi.

Teşekkürler şimdiden!..

 
Aida vino ama Rezervasyon yapmanızı öneririm.


  • donmedolap  (17.07.19 22:44:45) 
aida vino yeşil çay ve bira için uygun değil. bildiğin italyan restoranı. başlangıç, ana yemek ve şarap ortamı. öyle bir konsept için iyi bir yer.

çok kasmamak lazım,
ben olsam Modapark’a götürürüm.
hem sakin hem çok pahalı değil, hem otopark çok yakın ve.
  • otopsicocugu  (17.07.19 23:04:48) 
Böyle durumlarda hep Viktor Levi gelir aklıma. Yeşil çay ve bira için menüsüne bakmak lazım bilemedim.


  • inawen  (18.07.19 00:34:56) 
Moda'da big chefs açıldı. Manzarası da güzel.


  • whoosie  (18.07.19 10:05:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.