[]

wi-fi'li, kendliğinden tanklı, tarayıcılı yazıcı önerisi

www.avansas.com

bizim muhasebeci ille de bunu alalım diye tutturdu. canon'larda 550 lira civarında aradığım özelliklerde yazıcılar var. kararsız kaldım.
şirket için alacağız. renkli çıktı almıyoruz. ne yapak?

 
renksiz isinizi goruyorsa lazer alin arkaniza bakmayin. oyle sirf keyfine alinacak bissey degil bu renkliler. basa bela.


  • mayeskuel  (17.07.19 13:50:57 ~ 13:51:09) 
renkli çıktı lazım olabilir. canon sonradan takma değil kendinden tanklı ise alın geçin.

hız lazımsa lazer yazıcı kesin çözüm. ama yavaş da olsa sıkıntı yoksa bu tipler daha ekonomik.
  • babilbaligi  (17.07.19 14:03:30) 
Ben Epson L3050 kullanıyorum çok memnunum hem tarayıcı özellikli, hem wi-fi hem tanklı ve çok ekonomik


  • solo  (17.07.19 14:09:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.