Bu ünlülerin hangisiyle sevgili olmak isterdiniz

Kızlar tek bir seçme şansınız olsa

Brad Pitt
David Beckham
Tarkan
Cem Yılmaz

Bu ünlülerin 25-35 yaş arası halini düşünüyoruz.
Bu dört farklı mesleğe sahip sıradışı insandan hangisi daha çekici gelirdi, hangisiyle sevgili olmak isterdiniz, neden?

Cem yilmaz komik zeki filan ama muthis ukala ve uyuzlugu pis bi adama benziyor onu eledim o yuzden.
Tarkani gec, biseksuellere ilgi duyamıyorum.
Davidcim cok hostir ama biraz salak midir aceba oyle temel fikralari gibi fikralari var.
Bence yine her turlu brad yani. Adam karizma, akilli, yagusuklu, super filmleri var( guzel film seciyo) hikayesi de boldur. Olur bu is aasdffgg

Evet digerleri aramasin pls.
  • red g  (17.07.19 11:13:03)
beckham. hem tipi hem karakteri güzel <3

  • candide  (17.07.19 11:31:40)
Beckham’la sevgili olurdum ama onu Brad pitt’le aldatırdım.
Şuanki yaşlarında olmayacaklarını, en taş yaşlarında olduklarını farz ediyorum.

  • megalomaniac  (17.07.19 11:40:42)
bred pit. mesleği de, tipi de açık ara hepsinden iyi.

sevgili olursak ne yapar eder mr. and mrs. smith'de angelina jolie yerine ben oynardım. sevilimle filmde oynamak çok güzel olurdu. yani bilmiyorum hollywood'da oluyor mu öyle sevgili torpili ama hayal kuruyoruz :) üstelik mrs. smith olsam ne biçim havam olurdu.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (17.07.19 11:49:53)
Tarkan ile Cem Yılmaz arasında kalıp burçlarına baktım. Tarkan terazi, Cem Yılmaz boğaymış. Şimdi bunların bizi eşit şekilde sevdiklerine mi inanıyoruz ona göre şey yapıcam? Cem Yılmaz daha çok ilgimi çekse de Tarkan'la daha iyi anlaşırdık kesin. Terazi candır. Ne bilim. İkisi de eğlenceli duruyor ya. Hehe.

Ben Cem Yılmaz diyeceğim ciddi ciddi. Bence çok farklı bir bakış açısı var ve zeki biri. Hayranlık duyuyorum hiç de ukala gelmiyor. Yaratıcı ve eğlenceli. Yeteneklerini bilsem dahi diğerleri tipiyle bir yere gelmiş gibi imaj veriyor bana soğutuyor mesela. Evet.
  • noisette  (17.07.19 12:43:35)
Cem yılmaz

  • eylul  (17.07.19 12:43:56)
Ben Tarkan diyorum. Hayat görüşü hoşuma gidiyor, ayrıca sadık, aklı başında bir eşe de benziyor. Aslında Brad görüntü olarak daha iyi ama eşlerini aldatıp durduğu için onu tercih etmedim. Güven vermiyor.

  • i m cool with that  (17.07.19 12:48:32)
brad pitt > beckham

  • lilyb  (17.07.19 12:57:42)
Brad Pitt. Adamın her hali güzel.

  • black holes in the sky  (17.07.19 13:49:32)
tabii ki de brad pitt. aşırı yakışıklı. sarışın-kumral arası. daha ne isterim. david beckham da iyi ama bir brad değil.

tarkan yine neyse de cem yılmaz ne alaka?
  • batlegolas  (17.07.19 13:53:07)
Erkegim de dayanamadim, su listede cem yılmazın isi ne abi digerlerine ayip.

  • stavro  (17.07.19 14:15:36)
Ofcourse Brad <3

  • eksi sozlugun tatli insani  (17.07.19 14:17:12)
Brad tabii ki.

  • dont eat me  (17.07.19 16:08:15)