[]

Tezin Biçimsel Düzenlemesi (Acil)

Merhabalar,
Bir arkadaşım adına soruyorum. Durum kritik ve acil. Maalesef süre kısıtı var. Gazi Fen Bilimleri Enstitüsü için tezin biçimsel düzenlemesini yaptırabileceğimiz kırtasiye vs önerebilir misiniz? Teşekkürler. 
öok kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz:
fbe.gazi.edu.tr

yukarıdaki adreste tezin şablonu verilmiş, gerisi sadece copy-paste.
  • halanne  (17.07.19 09:23:21 ~ 09:55:28) 
türkerler'e bir götürün. dögol dörtyolda


  • passion rules the game  (17.07.19 10:04:13) 
Bahsettiginiz Şekilsel düzenlemeleri yaptık.. çıktıların boyutu ile word kenar boşlukları uymuyor. Enstitü cetvelle kontrol ederek ret veriyor..
İçerik olarak kabul edilen tez milimetrik hesaplarla ret yiyecek ://

Bu arada turkerler çok yoğun 27 Ağustosa tarih veriyor.. bizim süremiz bu hafta doluyor..
  • grobet  (17.07.19 10:10:17) 
Hocam enstitü etrafında kaplama falan yapan fotokopici varsa onlar işin piri oluyor yapabilirler. Bu iş zihni sinir bir iş beni tez yazımından daha da zorlamıştı. Biraz sabır ve bol yedek ile halledebilirsiniz. Her yaptığınız düzeltmeden sonra falan yedek alın. Gerekirse bölümleri ayrı ayrı düzenleyin. Biraz sabırla 1 günde halledersiniz diye düşünüyorum.


  • kraldan cok kralci  (17.07.19 14:17:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.