erkeklere göre günlük ped çıksa kullanılır mı?

s.b.
aşağıdaki deterjan sorusu aklıma getirdi

böyle bir ürün varmış bu arada

www.amazon.com

ne icin kullanicaz gunluk pedi anlamadim

  • captainobvious  (16.07.19 15:55:17)
daha az çamaşır değiştirilmesi için

  • same idiot  (16.07.19 15:57:15)
günlük pedi bir kadın olarak ben bile kullanmıyorum. her gün çamaşır değiştirmek daha kolay, ucuz ve sağlıklı bence.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (16.07.19 15:58:36 ~ 15:59:13)
Ben de anlamadım. Ne yapacağız günlük pedi? Günlük ped olunca nasıl daha az çamaşır değiştireceğiz?

  • windowsguvenlikduvari  (16.07.19 15:58:39)
bizde öyle akan kokan bir şey yok...

  • kimlanbu  (16.07.19 16:00:32)
Fikri bile iğrenç. Duş almadan olur mu ?

  • kitik  (16.07.19 16:01:31)
tutmaz o iş. zaten normalde şort filan giyince kabarık kabarık duruyor. bi de ped taksam direkt dikkat çeker. sırf o yüzden bile takmam.

  • ergenpezeveng  (16.07.19 16:06:18)
şu erkeklerin don değiştirmemek için kırk takla atmasını anlayamıyorum. gün içinde zaten değiştirmek imkanın yok. akşam çıkar at sepete. 2 tane donunuz mu var ya, sponsor olalım size duyuru ailesi olarak.

  • elorelia  (16.07.19 16:13:56)
Bu urunun camasir degistirmeyle ilgisi olacagini sanmiyorum.

Donuni degistirmeye erinen adam ped mi takar her gun. Anlamsiz.
  • brkylmz  (16.07.19 16:16:55)
olaya niye aynı donu 2-3 gün giymek isteyen pislikler olarak bakıyorsunuz ki?

her gün duş alır, don değiştiririm. hatta bazen günde 2 don değiştirdiğim bile olur. işten eve gelip akşam tekrar çıkacaksam tekrar duş alır, tekrar temiz çamaşır giyerim mesela.

ama ne kadar sallarsan salla, dona düşer son damla hacı. bunu bilmeyen erkek yoktur. ben o son damladan nefret ediyorum. bir damla bile olsa daha 2-3 saat önce tertemiz giydiğim donuma çiş bulaşsın istemiyorum. her çişten sonra dona damlamasın diye ucunu tuvalet kağıtlarına silip, bir de aleti kağıtla sarıp öyle yerine yerleştiriyorum. bunu aynı donu ertesi gün de giymek için değil, en azından akşama kadar "donum çiş oldu" diye düşünmemek için yapıyorum.

bence gayet kullanılabilir bir ürün. prostat sorunu olup arada biraz kaçıranlar için de gayet mantıklı.
  • kibritsuyu  (16.07.19 16:27:52)
Bu ürün belli bir yaştan sonra idrarını tam tutamayan, damla damla kaçaklar olan bireyler için bence. Sorunsuz olanlar neden kullansın ki böyle birşey. Yada idrar bittikten sonra 2-3 damla damlayan bireylerde filan işe yarar anca.

  • pislick0  (16.07.19 16:31:47)
sünnet kaynaklı, sert çamaşıra sürtünme sonucu oluşacak hissizleşmeye karşı denilip pazarlanılabilir belki :) erkeklerin en değer verdiği olay bu sonuçta :)

  • prizmatik  (16.07.19 16:42:29 ~ 16:52:40)