[]

Bulaşık makinesi arızası

Motor sürekli çalışıyor makine saatlerce açık kalıyor ama bitmiyor kapanmıyor. Yani durmadan hırıl hırıl bi ses geliyor makineden bir anda kapağı açınca hiçbi şey olmuyor olduğunu görüyorum içerde ve bulaşıklar da düzgün yıkanmamış. Servis çağıracağım ama kendi yapabileceğim bir şey var mıdır acaba?
 
Bizimkine de çok oluyordu beyin arızası diye chip'ini değiştiriyorlar. Bazen reset atınca düzeliyordu. Reset atarsanız belki düzelebilir. "Başlat" düğmesine 10 sn kadar basılı tutun belki işe yarar.


  • kitik  (16.07.19 15:56:29 ~ 16:00:10) 
Büyük ihtimalle makinanın altında bulunan taşma sensörü takılı kalmış, makinayı yatırıp altta ki kapağı açın, kapağın üzerinde büyükçe, kapak gibi takılmış bir aparat göreceksiniz 3-4 tırnak tutar onu, tırnakları kurtardığınızda içinden bir switch ve strafor çıkacak strafor şişmişse o switche baskı yapar ve makina devamlı su tahliyesini çalıştırır, straforu söküp atabilir ya da değiştirebilirsiniz.
(git:eksiup.com )

  • 16f628a  (16.07.19 16:04:10 ~ 16:19:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.