evin salon vitrininde muska buldum!

eski bardakları falan atıyordum, aradan bi yerden çıktı, üçgen sarmışlardı. ne yazıyor ne büyüsü bu? cüzdanda taşıyorum, başıma bir iş gelir mi?

i.hizliresim.com üst kısım

i.hizliresim.com alt kısım

hacı sırf meraktan google translate ile çevirdim yazıyı, hikaye gibi bir şey ama anlamadım.

bir ara biri öbürü gibi şey sormuştu, çarpım tablosu çıkmıştı.

dur bakalım ben de merak ettim ne çıkacak.
  • passion rules the game  (16.07.19 14:49:23)
Yani ne yazdığını bilmiyorum. Bir bilen mutlaka çıkar buradan. Ama başınıza bir şey gelmeyeceğini garanti edebilirim, ne yazdığını bilmediğim halde.

  • windowsguvenlikduvari  (16.07.19 14:51:26)
ikinci tablo tamamen rakamlardan olusuyor. su tabloya bakarak cok rahat cevirebilirsiniz. belki oyle daha kolay bulunur internette alakali seyler. www.mumsema.org

ama yani buyu muyu, sikmayin caninizi harry potter gercek degil
  • captainobvious  (16.07.19 14:54:25)
Cin çağırma duası. Salon cin doludur şimdi, cin kovma muskası yaptırmak lazım.

  • diffarentiationation  (16.07.19 14:56:05)
inancım Yok, çarpsa da işlemez. Yok mu bilen? Mescitteki hocaya sorayım bilen çıkmazsa

  • hasmetizm 2046  (16.07.19 15:01:23)
Tek parça kağıt bu arada, uzun olduğu için katladım foto çekerken.

  • hasmetizm 2046  (16.07.19 15:12:43)
bi arkadaş imam tanıdığına sordu,
normal okunan dualardan var 2 tane demiş, sayıların olduğu kısım doğum tarihi içinmiş, yıldız da yıldızname içinmiş.

  • hasmetizm 2046  (16.07.19 17:51:12)
Badeci hoca seni ne üfler var ya. Bi üfletmen lazım.

  • [GODDARD]  (16.07.19 19:47:04)
Olm kağıdı boşa harcamam ben rahat ol xd

  • hasmetizm 2046  (16.07.19 23:14:57)
Arapça bilen birine sordum. Sırasıyla Ayetel kürsü, Haşr suresinin 18. ayeti ve sonrasındaki ayetleri yazılıyor. Son olarak da şifa olması dileğiyle biten bir dua var. 2. resmin ise yıldızname olduğunu düşünüyor.

  • Amaranta ursula  (16.07.19 23:36:08)