[]

FSM Köprüsü Geçiş Ücreti kesilmemiş

Arkadaşlar ailem ilk defa arabayla İstanbul'a geldi, ben de arabayla hiç geçmedim bilmiyorum. HGS'den geçerken 70'le falan dümdüz geçmişler, eskiden bölmeler vardı sanırım şimdi öyle bir şey de yokmuş.

E-devletten baktık ceza yok, HGS'den para da düşmemiş. E ne oldu bu iş? (1 hafta falan önce oldu bu)


 
FSM vs Boğaziçinde sadece Avrupa -> Anadolu istikametinde para kesiliyor. Eğer anadoludan avrupaya geçtilerse normal bir durum bu.

Yok yine geçtik de yazmıyor diyorsanız e devlette hgs geçiş ihlali sorgulama var ordan bakabilirsiniz.
  • nuevo  (16.07.19 14:12:22) 
tamamdır çok teşekkürler, Anadolu'dan Avrupa'ya geçtiler evet.


  • nhk ni youkosu  (16.07.19 14:13:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.