T-shirt şort ile uçağa binmek

Bineceğim yer de ineceğim yer de 30+ cayır cayır yanıyor olacak, sadece el bagajı hakkım var. kordor tarafındayım, çok üşür müyüm, soğuk yer miyim, alayım mı üstüme bir şeyler?

bişey olmaz

  • vladimirdökümov  (16.07.19 12:19:20)
hiçbir şey olmaz. en fazla tepedeki üfürgeci kapatırsın. uçak yükseklere, soğuklara çıkıyor ama bu soğuk içeriden hissedilmiyor.

  • kibritsuyu  (16.07.19 12:19:55 ~ 14.01.20 18:11:39)
ucus uzunsa usursun, mesela bangkok ucuslari filan buz gibi oluyor

  • cedex  (16.07.19 12:22:37)
Hosterlerden rica edersen bi örtü geririrler, bence zaten üşümezsin.

  • megalomaniac  (16.07.19 12:23:16)
abi üşüyebilirsin bence ya, tatil öncesi uçakta ayı gibi hasta olmak ve akabinde tatilin zehir olması olasılığının yüksekliğine girmiyorum bile. senin yerinde olsam üzerime ince bir hırka sweatshirt falan öyle bir şey alır öyle binerim, ne olacak en kötü elinde taşırsın.

  • evde liyakat kalmamis  (16.07.19 12:26:00)
@megalomaniac easyjet bu arada pos makinesi ile başımda bitip 10-15 euro charge etmesinler örtü, battaniye için?

  • freedonia  (16.07.19 12:29:28)
Üstüne kesin bir şey al, ülke içi bile soğuk oluyor. Ülkeler arasıysa bonus soğuk.

  • superfluid  (16.07.19 12:45:39)
Geçen yaz tam da bu vakitlerde, Londra Girona uçuşu yaptım, hayatımın soğunu yedim, cam kenarındaydım ben, artı rötar da yaptı bir de Ryanair bilmemne hangi şehrin üstünde yarıms aat daire çizdik sadece. Daha önce sorunsuz uçuşlarım da çok oldu, ama o uçuş tam bir Murphy cenabetliğiydi. Havalanı transfer otobüslerinde de ayrı soğuk yedim üstelik, köklemişlerdi klimayı, yanımdaki çevremdeki döndürmeli zımbırtıları kapatsam da fayda etmedi. Sonuç olarak akşam 7-8 den sonra dayanılmaz öksürük, gece hayatsız emekli tatili yaptım.

  • neck_and_neck  (16.07.19 12:45:46)
üzerinize bir şey alın, soğuk oluyor.

  • asteriks  (16.07.19 12:49:25)
hasta olma ihtimaliniz var. şortun üstüne eşofman giyin tuvalette çıkartın?

  • bahoho  (16.07.19 13:02:46)
örtü getirirler rica edersen

  • dieselsingle2  (16.07.19 13:23:17)
ekonomik havayolu ise üstüne mutlaka bişey al. yok kaliteli havayoluysa şal veriyorlar.

  • babilbaligi  (16.07.19 13:35:43)
Bi sweat alırsın üstüne üşürsen kah bacagına kah omzuna alırsın

  • condom kurşunu  (16.07.19 17:01:12)
Ne soğuk oldu var ya! Mevsimlik bi mont almıştım, gene de üşüdüm ama idare ettik

  • freedonia  (18.07.19 03:11:22)