[]

Günlük giyim ve yürüyüş için spor ayakkabı

Günlük giyim ve yürüyüş için, abartılı renkleri olmayan, sade ve rahat bir spor ayakkabı arıyorum. Marka ve model ne önerirsiniz?

(Cinsiyet erkek, lokasyon ABD)


 
Orada var mi bilmiyorum.ama decathlon ayakkabıları çok.guzel


  • seyyar satıcı  (16.07.19 07:35:36) 
Tanjun prem
Air jordan chukka

İkisini de günlük kullanıyorum. Çok memnunum

Chukka süet olduğundan pek yağmura gelemiyo. Tanjun da bez olduğundan hemen suyu alıyo ama yine de memnunum
  • (s)AINT  (16.07.19 08:16:10) 
Air max veya siyah skechers


  • bradshaw  (16.07.19 09:26:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.