[]

Vücudu gece hayatına sorunsuz adapte edebilme

Sabah 6'da kalkan, akşam 11-12 gibi yatan makine gibi rutine bağlamış bir bünye var elimizde. Gavurun parti island dediği sırf gece hayatı, clubbing, içki, ons odaklı bir 5-6 günlük bir tatile çıkıyorum 2-3 gün sonra. Vücudun uyku, yeme içme düzenleri tamamen değişecek, bu nedenle tatilin yarısını zombi gibi geçirip çöpe atmak istemiyorum açıkçası. Bu yeni yaşam tarzına pürüzsüz geçiş için tavsiye, önerileriniz varsa alayım. Teşekkürler.
 
proteine aban. gerekirse protein tozu falan al yanina.


  • alperz  (15.07.19 23:30:14) 
2-3 gün gece oturmaya çalışıcaksın aç bi film 3-4ten önce uyuma. uyuduğunda da erkenden kalkma öğleni bulsun uyanman. vardiyalı çalışıyorum en etkili yol bu.


  • tabii lan manyak mısın  (15.07.19 23:50:56) 
ne kasıyorsun bu kadar, ilk gün dışardayken eğlenmene bak, kaldığın yere sabaha karşı yorgun olarak döneceksin, bir günde adapte olur vücut.

Sen esas döndükten sonra nasıl eski rutinine döneceksin onu düşün :)
  • kimlanbu  (16.07.19 12:32:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.