kullandığınız en iyi yara merhemi

hangisiydi? kedimin vucudumda bıraktığı tırnak izleriyle mücadelede kullanicam. teşekkürler turkiye

Kantaron yağı, oriflame in hassas bakım kremi(minik), madecassol krem.

  • ne zaman emekli olacagim  (15.07.19 12:46:32)
teramisin. eczanede yoksa göz için üretilmişini alın tek farklı daha steril olması

  • Fritz-X  (15.07.19 12:52:55)
Kantaron yagi

  • somethinginthewayshemoves  (15.07.19 12:53:54)
madecassol, kantaron yağı bunlar ise yaramadi. scarex, contractubex vs kullanan yok mu?

  • yuvarlanantencereninkapagi  (15.07.19 14:48:35)
Yıllardır devam eden yara üzerine uyguladığım her türlü krem, yağ, jel, merhem, pomad gibi ilaç veya alternatif tıp ürünlerinden edindiğim tecrübeye göre deriye sürülen her şey çok az etkiye sahip.

Beslenme en önemlisi. Düzgün beslenip, güneşlenip, spor yaptıktan sonra en kalitesiz nemlendirici kremi bile yaraya sürsen etkisi çok daha iyi oluyor.

Derinin üst tabakasına müdahale eden acnelyse, ihtiyol, expigment gibi kremler hariç diğer bütün ürünlerin hikaye olduğunu düşünüyorum. Birkaç yıl daha tecrübeye ihtiyacım var, o zaman kesin bir karar verebilirim bu konuda.
  • diffarentiationation  (15.07.19 15:53:10)