[]

Sözlükte çift tıklama

sonnot: olay adblock la alakalıymış @aziz dostum jack in dediği gibi. adb yi kapatınca tek tıkla girilebiliyor. bilemiyorum neyin peşindesin kanzuk ama böyle büyücü, üfürükçü numaralarıyla bizi yıldıramazsın. o reklamları görmeyeceği!

2 gündür ancak çift tıklarsam bir başlığa yada linke gidebiliyorum. tek tıklamada hiç bir şey olmuyor.

bir de saçma sapan bir durum var, mesela bir sayfada A linkine/başlığına bir kere tıkladım, hiç bir şey olmadı, girmedi. B başlığına/linkine girmek için bir kere tıklamam yeterli oluyor. yani bir başlığa girebilmek için mutlaka iki kere tıklamak lazım, istersen ilk tıklamayı bir başlığa ikincisini gideceğin başlığa yap istersen de ikisini de gideceğin başlığa tıkla farketmiyor. her sayfa için böyle.

başına gelen var mı?

not1: cugıl Mykıro
not2: galiba herkes muzdarip. bir şeyler ekleyeceğiz derken bozmuşlardır kesin. ne demişler çok kurcalama ya yellenir ya mıçar.

 
Tam ben bu durum için duyuruya yazacaktım ki yalnız olmadığımı gördüm. Cidden fena derecede sinr bozucu.


  • Psycho Mantis  (14.07.19 16:19:28) 
Ben de diyorum telefonda bi sorun mu var. Meğer herkesinki böyleymiş


  • (s)AINT  (14.07.19 16:20:19) 
Ben de yalnizim saniyordum.


  • güneyli çocuk  (14.07.19 16:22:45) 
Valla ben de...


  • kisa  (14.07.19 16:24:13) 
Telefon cartı çekti sandım burayı okuyana kadar :)


  • tolgan  (14.07.19 16:35:10) 
Şu an "mouse bozuldu galiba değiştireyim" diye hamle yapıyordum ki bu duyuruyu gördüm.


  • quaker  (14.07.19 17:26:48) 
öğlenden bu yana aynı durumdan muzdaribim maalesef pc'de. windows'ta mı sorun var diyordum ben de.


  • halken  (14.07.19 18:14:40) 
adblockla alakası yok. iphoneda yaşıyorum bunu


  • (s)AINT  (14.07.19 19:20:25) 
Vay aliminyum, ben de mouse mu bozuldu lan diyodum kendi kendime..


  • lostys  (14.07.19 19:20:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.