[]

Erkeklere sakal tıraşı "olamama" sorusu?

Arkadaşlar iş yerinde sinekkaydı tıraş isteniyor. Sakalların çıkış yönüne doğru alıyorum hem de 5 bıçaklı jilet ile ama 1 günlük sakal gibi sakal kalıyor almıyor. Ters alınca da batık, kıl dönmesi vs oluyor. Ters alınca bile %100 sinekkaydı olmuyor, boyunda vs 1 günlük sakal kalmış oluyor.

Yüzüm patates tarlasına dönmüş durumda. Elm Sokağındaki Freddy gibi oldum.

Bugün sakal çıkış yönüne doğru aldım ama bildiğiniz kirli sakal gibi duruyor ve iş öyle gidicem. Canım yanıyor çünkü ters alınca ve ters alınca bile kirli sakallı gibi duruyorum.

Erkek erkeğin halinden anlar mı iş yerinde laf yesem hatta savunma yazdırılmak istense?

"Yarın kendi jiletimi getireyim gözünüzün önünde olayım"? desem?

Katı bir iş ortamı var. Askerdekiler vs herkes şaşırmıştı sakal olayıma, yok almıyor arkadaşlar. Bebek g.tü gibi yumuşak derim ve seyrek sakallarım var ama yok almıyor jilet.

Sonunda makina alıcam. Makina daha iyi alıyor.

edit: jilet önerisi ile gelmeyin. 5 bıçaklı en güvenli jilet ile bile kulağımı kaşımı gözümü kesebilecek kadar kazmanın en önde bayrak sallanıyım.

 
www.hepsiburada.com

Şöyle bir şey alın kesinlikle sonuç veriyor.
  • synthetic a priori  (14.07.19 16:13:37) 
Beyaz tenliysen sakal diplerin cok belirgin duruyordur belki.

Ayrıca konu dışı tavsiye başka iş bulun bence hocam o nasıl işyeri öyle gulag kampında mı memuriyet
  • alwayschargeneverbend  (14.07.19 16:19:01) 
Şikayet gelmediyse durduk yere dertlenmeyin. Şikayet gelirse de çıkın hakikaten o nasıl bir iş yeri.


  • chavezding  (14.07.19 16:24:36) 
deneme yanılma yoluyla en uygun traş köpüğü traş kremi ve bıçagını seçmen lazım. herkes mach3 diye bayılırken benim yüzüme blue3 süper oluyor. benim sakallarım aşırı sert yüzüm yağlı cilt, sakalımı ve yüzümü önce sıcak su ile gevşetip sabunla 2 kere yıkayıp yağ ve ölü deriden arındırıp sıcak duşun altında traşımı olup çıktıktan sonra krem sürüyorum şayet bunları yapmasam hem traş olurken canım yanar hemde kesiklerle dolu tahriş olmuş cilt ile gezerim tüm gün. böyle açıklayınca uzun işlemmiş gibi geliyor ama pratik oluyor bana.


  • Fritz-X  (14.07.19 16:46:59) 
Evinizin yakinlarinda uygun fiyatli bir berberle anlassaniz? Bir sureligine sabahlari ise gitmeden tras olsaniz orada?


  • nax  (14.07.19 17:02:47) 
aynısı askerde bana da oluyordu. beyaz tenliyim ve cildim baya hassas. mach 3',ü bile en fazla 2 kez kullanıyordum. bıçak degiştirmesem tahriş yapıyordu ve almıyordu. diğer çocuklar zombi gibi mach 3 ' leri fusion' ları haftalarca kullanıyordu.

çözümü kullan at tarzında bulmuştum. derby gibi çok para olmayan 3 bıçaklıdan alıyordum çarşıda. bir paketin içinde 10 tane vardı ve 10 gün demekti.

ondan sonra tahriş falan olmadı. bu şekilde tersten bile alınca sorun olmadı bende.

toptan çözüm olarak sıfır alan kaliteli bir makine al. alana kadar da kullan at tarzı, aynı bıçakla ikinci defa tıraş olmayacağın bir çözümü dene bir de.
  • Neill  (14.07.19 17:29:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.