[]

Yardım isteyen kadın dudaklarımdan öptü

Olay birkaç saat önce Üsküdar civarlarında oldu.

Sokakta aracımın içinde park halinde bekliyordum, cam da sonuna kadar inikti. Bu sırada 30-35 yaşlarında kilolu bi kadın yaklaştı, hani böyle kibarca yaklaşıp "yolda kaldım, paraya ihtiyacım" var diyip 3-5 bir şeyler koparmak isteyenlerden. O lafa girmeden ben baskın çıkıp "valla 5 kuruş nakit yok araçta, para çekmedim" gibilerinden bir şeyler söylemeye kalmadan kadın "önemli değil, hiç önemli değil" diyerek ensemden tutup dudaklarıma yapıştı, dumur vaziyette geri çekildim, bi süre mal mal baktım, o da aracın dışından uzun uzun baktı.

Neydi lan bu, şaka gibi.

Ha bir de arkada bekleyen başka bi kadın daha vardı, durup dönüp baka baka ağır ağır uzaklaştılar sonra.

Yeni bi çete falan mı bunlar, var mı başına gelen?

 
Seni öperek dikkatini dağıtırken öbürü bişeyler çalmış olabilir, genelde öyle işliyor o çeteler. Geçmiş olsun umarım hastalıklı falan değildir bir de


 • mirafiori  (14.07.19 00:02:45) 
Cüzdan duruyor mu yerinde :)


 • Vse budet horosho  (14.07.19 00:03:14) 
Cinsel taciz.


 • adwokat  (14.07.19 00:06:08) 
Biyolojik saldırı


 • anon1m  (14.07.19 00:08:14) 
Yok bi kayıp yok allahtan. Diğer kadın epey uzaktaydı zaten soyulabilecek bir durumum yoktu, diğer kapılar camlar vb hep kapalı. Her şey fazlasıyla absürd geliyor.


 • msb  (14.07.19 00:13:35) 
inşallah uçuk falan kapmamışsındır :D


 • theseachange  (14.07.19 00:22:18) 
oha, bir obsesif için okuması bile zor. :/ sarhoş filanlardı belki...


 • e haliyle  (14.07.19 00:25:12) 
Benim de aklıma ilk hırsızlık vs gibi şeyler geldi ancak sosyal deney tarzı şeyler de olabilir. Millet youtubeda vs videosunun dikkkat çekmesi ve izlenmesi için çok saçma sapan içerikler çekebiliyor.


 • j r r tolkien hayrani  (14.07.19 00:50:19) 
Birkaç arkadaşımın başına geldi.bu şekilde yapıp arabaya binip taciz ediyorlar,senden karşılık gelirse işine bakıyor.hayat kadını yani.


 • astrid  (14.07.19 00:51:35) 
belki bu sayede bişeyler koparırım demiştir

veya ağır yoklukta
 • tabii lan manyak mısın  (14.07.19 06:17:17) 
"Kiss of the death" idi bence. Birkaç güne kalmaz helvanı yeriz derim (:


 • Psycho Mantis  (14.07.19 15:13:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.