[]

Beşiktaş'ta nerede bira?

Tekim. Cumartesi Cumartesi çalışıyorum mal gibi :( Beşiktaş'ta kafa dinleyip 2 bira içebileceğim bir yer lazım işten sonra 9-10 gibi. O saatte nerede az insan vardır?
 
Bulursan bana da soyle. Hepsi dolu. O sokakta yuruyup bos olani goze kestirip dalmak lazim iceri.


  • baldan kaymak  (13.07.19 21:09:28) 
Bir Beşiktaş sakini olarak söylüyorum malesef o tarz dediğiniz yer artık kalmadı Beşiktaş Bodrum Barlar sokağı Beyoğlu İstiklal Caddesi vari bir yer oldu artık giyim elektronik yer bile neredeyse kalmadı Beşiktaş gürültülü hızlı geçen bir semt oldu


  • tolgame  (14.07.19 13:41:22) 
Biraz geç oldu ama... Azıcık yukarı, Yıldız Posta Caddesi'ne doğru çıkarsan tocka ve malt diye iki mekan var. Özellikle Tocka çok sakin bir mekan. Öneririm.


  • chihirovekohaku  (14.08.19 01:28:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.