Evinizde izinsiz sigara yakılınca ne yapıyorsunuz?

Çok enteresan değil mi sigara içilmeyen evde, izinsiz sigara yakmak, burada içilmiyor deyince de, ne olacak demek?

Ben böyle mallarla eve davet edecek kadar yakın olmam en baştan.

Bildiğin sığırlık
  • (s)AINT  (13.07.19 18:52:19)
Sigara içilmeyen ev ne demek?

  • okadardakolaydegilmis  (13.07.19 18:52:48)
@okadarkolaydegilmis

Evde yaşayanların, sigara içilmesine izin vermediği, sigara içilmesini istemediği ev demek. Hastane gibi düşünün. Orada da içilmiyor ya, onun gibi.
  • windowsguvenlikduvari  (13.07.19 18:56:03)
onu diyecek kişileri evime çağırmıyorum. evime gelen insanlar benim içmediğimi bilir, içmek isterlerse de izin isterler.

  • benaslinda  (13.07.19 18:57:03)
düsündüm acikcasi ne yaparim diye. kafamda canlandiramadim, hic bir arkadasim sigara icmiyormus, olmadi yani canlanmadi.

düsünüyorum hala, hasbel kader gelse bu malligi yapsa kovarim.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (13.07.19 18:57:54 ~ 18:58:17)
ben de böyle malları evime davet etmiyorum.

  • pati  (13.07.19 19:01:46)
Sigaranın tadını bile bilmeyen birisi olarak sigara düimanlarını itici buluyorum
Evimde izinsiz sigara içilmesinden rahatsız olmam

  • okadardakolaydegilmis  (13.07.19 19:02:22)
Bu arada sigara içiyorum.

  • (s)AINT  (13.07.19 19:05:06)
Öğrenciyken başıma gelmişti. Eve arkadaşı olarak eve aldığım kişiye de baştan uyarıda bulundum, asla içirtmiyorduk balkon harici. Sonra bir akşam bunun sığır bi arkadaşı uyardığım halde salonun ortasında sigara yaktı. Konuşamayacak kadat sinirlenip yakasına yapıştım. Sonra kavga gürültü evden gönderme ev arkadaşıyla kavga kopuş. Abartılı gelebilir ama ne bileyim çok yükselmiştim o gün. Şimdi açıkçası bunu yapabilecek biriyle yakın olmak şöyle dursun tanışmıyorumdur bile.

  • turk kizi  (13.07.19 19:05:14)
başkasının evinde sigara içmek sığırlık. ev sahibi içer ve ikram ederse tamam ama pat diye sigara yapan birisi çevremde yok sanırım.
hele ki burada içilmiyor diyince "ne olacak" diyorsa tam bir mal olmalı. kabalaşırdım herhalde.

  • dafuq  (13.07.19 19:09:36)
Bayagi bir enteresan hem de. Nezaketen sorulur nerede sigara icebilirkm diye, balkona falan cikilir.
Öğrenci evinde olur o anca.
Bana denk gelmedi napalim bilmiyorum ama disari cikalim istersen gibi bir sey soylerim heralde kibarca. Evime gelmis adamla da kavga edecek degilim.
  • stavro  (13.07.19 19:16:26)
sigaramı ?? :)
komik olma kuzen yaa.
kız kardeşim eşimle yemek için cips ve kola geitrmiş eve, ben görmeyim diye dolaba saklamışlar.
tesadüf bulup bahçeye attım.
senmi attın diye soramadılar bile.
  • aslindasorunumpsikolojik  (13.07.19 23:32:52)
155'i ararın

  • '''  (13.07.19 23:54:21)
Aliskanliktan yanlislikla sigara yakarsa balkona cikmasini soylerim. Eger bilerek icmek icin yaptiysa yallah balkona derim yine evden kovmam.

  • Boris  (14.07.19 01:34:46)