Saatten anlayan duyurucular

Bir saat almayı düşünüyorum ikinci el, seiko presage modeli. Bunun rolex gibi replikasi yoktur değil mi? Bu saatin replikasini yapmaya tenezzül etmezler zaten pahalı bir saat değil diye düşündüm, doğru mu düşündüm?

Teşekkürler

armani saatlerin büyük çoğunluğu sahte. böyle düşünen (nasılsa pahalı değil, çakmasını yapmazlar) kimseler gönül rahatlığıyla alsın diye yapılıyor :) he ama şu da var, çakma olsa ne fark eder? içtiğin kolanın bile gerçekten coca cola olduğunun garantisi var mı? yok... o zaman yapıştır.

not: sahte para üreticileri genelde 200 veya 100 lira değil, 20 lira üretiyorlar. nasılsa küçük para, sahtesi olmaz :)
  • Tears of Devil  (13.07.19 17:58:08)
Seiko nun sahtesi var.

  • duptıs  (13.07.19 17:59:52)
Kutu fatura varmış ona güvenebilir miyiz

  • nickimin hakkini veremedim  (13.07.19 18:31:58)
seiko'nun da sahtesi var +1
fatura da olur tabi de onaylanmis garanti belgesi var onu da gormen lazim.
eger %100 emin olmak istersen, birlikte yetkili servise gidin orada kapagini acip baksinlar hemen.
  • jedilance  (13.07.19 19:53:56)