aldatma olayı

özellikle evlilikler için soruyorum gerçekten şu devirde 30'lu yaşların başında evlenip ömrünün sonuna kadar aldatmayacak kadın ya da erkek var mıdır? Sanki çok zor geliyor. Sizce?

vardır.

  • ergenpezeveng  (13.07.19 00:00:38)
evet bugünlerde daha zor.

şimdi aldatmayı da biraz analiz etmek gerek, kadın erkek bir anlık heveslere meyillilerse rahat duramıyorlarsa bu bir karakter sorunudur onlar evlenerek kendilerini kısıtlamasınlar fakat aldatma bir sevgi, saygının bitişi olarak geliştiyse karakterlerde sorun yoktur (ayrılmadan aldatma dışında) o zaman yapacak bişey yoktur, olacak olur ayrılırlar ve başka sulara yelken açarlar. ben böyle düşünüyorum
  • tabii lan manyak mısın  (13.07.19 00:00:43)
ne yani çocuk yaşta evlenince aldatma olmuyor mu?

  • nothing in my way  (13.07.19 00:04:26)
Vardır da aldatmak tanımınız da önemli. Bu parça iyimiş diye düşünmek de aldatmaksa zor çok zor

  • enis buyutucu  (13.07.19 01:23:19)
anlamadım. 30 yaş geç mi erken mi
yani 20 yaşında evlenince aldatılmıyor mu?
30lu yaşların başında değil sonunda mı evlenmek lazım
  • dafuq  (13.07.19 01:46:56)
Zor. 10 yil oncekinin tam tersi hatta

  • baldan kaymak  (13.07.19 20:01:30)