7 plus’ın ekranını kırdım(ön cam) orijinal mi yaptırayım?

Mantiksiz diyorlar on cam degisimini orijinal yaptirmak icin.
2 yillik telefon, 1200 tl vermeye deger mi cama?yoksa temiz bir yerde 300’e halletmeli mi?

300'e orijinal çıkma ekran takılır. 150'den fazla fiyat çeken adamdan kaçın, pilinizi çalar, titreşim mekanizmasını söker, belli olmaz. Tanıdığınız bir yere gidin ya da 150'den fazla isteyene yaptırmayın.
İstanbul'daysanız yardımcı olurum tanıdık telefoncu konusunda.

  • aynabugusu  (12.07.19 19:19:38)
eğer ön-camsa ekranı değiştirmeye gerek yok. 100 liraya sadece ön-camı değiştiriyorlar. cam ve ekran farklı şeyler. eğer dokunmatik vs çalışıyorsa sadece ön cam değişimi kafi. daha 1 ay evvel iphone 6 ya yaptırdım.

  • jahjah  (12.07.19 20:11:53)