[]

ptt kargo ile tablet yollanir mi

baska seylerle birlikte bir kutuya "kirilir" ibaresi koyularak tablet yollanir mi?
 
iyi paketlerseniz gönderilir. içi hava dolu poşete benzer şeyler var onlardan bulursanız iyice her yönden sarıp bi de karton koliye koyarsanız zarar göreceğini sanmam. ben öyle telefon gönderdim, tertemiz gitti.


  • alemenyonaleyon  (12.07.19 16:03:56) 
kırtasiyelerde hava kabarcıklı zarflar satılıyor ona koyun sonra kutuya koyun.


  • alwayschargeneverbend  (12.07.19 18:09:24) 
yollamanıza bir engel olmaması lazım. yapamazsanız bir yakınınızdan destek isteyebilirsiniz.


  • Tears of Devil  (12.07.19 18:47:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.