[]

istanbul'dan bodrum'a

3 yetişkin, 1 bebek, 1 jip ve 8 gün var. direkt basıp bodrum'a mı gitsek yoksa 2 gün orada 2 gün burada kalarak en son bodruma mı gitsek? ben 3 yere gidelim taraftarıyım. bu 3 yer neresi? arabaya (jipe) atlayıp ıssız koyuna, büküne gitsek.
 
bir durağınız bozburun olabilir


  • kablelvuku  (12.07.19 11:13:49) 
bodrum nere bozburun nere
çocuk haşat olur
gece yola çıkın, yavrucak sıcaktan etkilenmeden hemen gidin bodruma bence

ha illa geze geze diyorsanız çanakkale üzerinden şehitlik behramkale akçay ayvalık foça izmir urla çeşme kuşadası falan durak çok tabi
  • same idiot  (12.07.19 11:23:23) 
bodrum çok kalabalık neden orayı tercih ediyorsun ki. koy koy gezeceksen marmaris datça arasını öneririm marmarisin bir çok koyu var selimiye,turunç,akvaryum,palamutbükü,hayık bükü.


  • mikahakkinen  (12.07.19 14:20:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.