[]

Antalyada Dişçi?

Dişlerim sızlıyor, devlet hastanesinden herhangi bir doktora alsam olur mu yoksa özel bi klinik vs. öneriniz var mı? Devlette şartlar, hizmet nasıl onu merak ediyorum açıkçası.
 
Gökhan İş Merkezinde Çağlar Yaşa ve Engin Deniz in kliniği iyidir.
Özel tabii bu, devleti bilemiyorum.

  • somethinginthewayshemoves  (12.07.19 08:54:54) 
Devlet
Meltem Diş Polikliniği (araştırma hastanesine bağlı)
Kırcamii Diş Polikliniği
Ahatlı Diş Hastanesi

Şartları pek bilmiyorum

Özel
ÖZEL SOĞUKSU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Güvenlik Mah. K.Karabekir Cad. Büyükbaylı Apt. No:122/6-7 Muratpaşa

Çok memnun kaldım.
  • infernalcadre  (12.07.19 11:04:02 ~ 11:05:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.