[]

Schengen vize mülakatı

İyi geceler ahali.
Vize mülakatında konsolosluk çalışanı hiçbir şey sormadı evraklar haricinde. Genelde sorarlar ya standart sorular yoklamak için, tek bir şey bile sormadı. Bu iyi mi kötü mü sizce? Normalde sormayacaktım bu soruyu ama sonucun 45 gün sonra kesin tarihli şekilde belli olacağı öğrendiğim için fikir alayım dedim :)
Ayrıca 4 banka dökümü gösterdim içindeki ayrıca hesapları da eklersek toplamda 10-12 tane hesap... bir tanesini aldı bankanın, diğerlerini geri verdi yeterli paran var diye, bu da garip geldi:)


 
Bana da sormadı. Schengen'de var mı böyle bir şey bilmiyorum. ABD vizesinde var o mülakat.


  • himmet dayi  (12.07.19 08:19:06) 
Bana da sormadı 6 ay vermişlerdi


  • somethinginthewayshemoves  (12.07.19 08:21:52) 
Selamlar, direk konsolosluk mu yoksa aracı firma mı ? Aracı firma hiç sormaz zaten. konsoloslukta da soracağını zannetmiyorum, eğer tipin çok kayıksa, evraklarında katakulli gördüyseler sorarlar. Diğer türlü sorulmuyor. hesaplarda yeterli paran varsa biri yeterli oluyor onlar için.


  • ardolf rendall  (12.07.19 08:22:44) 
Evet hesap konusunda aracı firmada çalışan biri abartmayın demişti, atıyorum bir hafta kalış için onbin tllik hareketli bir hesap yeterli gibi.


  • somethinginthewayshemoves  (12.07.19 08:58:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.