[]

n11 ürünü

Bu sitede bir ürün gördüm. Neredeyse fiyatı diğer sitelerden %50 daha az. Orijinal ürüne %100 destek yazıyor sitede. Bu ne demek onu da anlayamadım. Orijinallik garantisi gibi bir şey dese anlarım ama sizce sahte olma ihtimali nedir?
teşekkürler. 
dolaylı yoldan şunu demek istemişler: "orijinal ürün satıyoruz."
peki; ama ürün ne? ^^ kozmetikse s.k.t'sı gelmek üzeredir misal. saatse, yorumlara bakmak lazım, bi' şeyi desteklemek ayrı, pratikte yapmak ayrı.

büdü-edi: imla-kiye
  • her şeyi söylemek mümkün  (12.07.19 01:02:58 ~ 01:13:30) 
Alın hocam, olmazsa iade edersiniz sıkıntı olmaz.


  • aynabugusu  (12.07.19 10:25:42) 
%50 daha ucuzsa kıllanmak lazım ve atlama derim. parfüm gibi ürünlerde S.K.T muhabbetleri, kıyafetlerde defo durumları vs. olma ihtimali yüksek. Bir de mağazalar ürün bitse, ellerinde olmasa bile varmış gibi gösterebiliyorlar, sen de satın alıyorsun ama mağaza ya onaylamıyor onaylasa bile gelmediği için siparişi ital etmek zorunda kalıyorsun.
Ürünün tek tedarikçisi olsa ve N11 mağazası ile bunu satsa anlarım da muadili yerlerden %50 ucuz olduğunda durum değişir. Bence N11'in "mağazaya soru sor" inisiyatifi ile bilgi alın.

  • candanag  (12.07.19 10:26:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.