[]

Google’da ilk sırada yer alsanız

sitenizde hangi ürünü satardınız?

Benim bir sitem var, google’da ilk sırada çıkıyorum, hizmet sektörü üzerineydi ve birisine kiralamıştım ancak adam ödemeleri sallayınca ben de kendim bir şeyler yapayım istiyorum. Sizin böyle bir imkanınız olsaysı ne satardınız?


 
bu soru biraz garip bence, ilk sırada çıkıyorum derken ne diye aratınca ilk sırada çıktığınız önemli değil mi zaten.

mesela

at kafası yazınca ilk sırada çıkıyorsanız at kafası satmanız lazım.

at kafası yerine geyik kafası satarsanız at kafası yazınca artık google'da ilk sırada çıkmayabilirsiniz.

google'da ilk sırada çıkma mevzusu sadece domain adına değil içeriğe de bağlı bir durum.
  • aziz dostum jack  (11.07.19 23:56:31) 
aziz dostum jack + 1

at kafası asdgsgfsdjk, örneğe bayagı güldüm:D
  • scientia dux vitae certissimus  (12.07.19 00:05:57) 
Hahaaha jack +1

Kelimeye göre satış yapmalısın...
Eğer uçak biletinde 1. Sırada çıksam milyoner olurdum:)
  • Boris  (12.07.19 00:26:10) 
Farketmiyor, oraya at kafası değil de kelebek yazsam yine ilk sırada olacak. Oraya takılmayın. Satacak ütün aklıma gelmiyor, kolay ve ucuza elde edip kar ile hızlı bir şekilde satabileceğim talebi olan ürün önerileriniz var mı?


  • goodman  (12.07.19 01:20:29) 
X ürün satılırken ilk sırada çıkıyordu, fakat siz Y ürünü satarken de aynı talep olacak mı, Y ürünü satarken de gene ilk sırada çıkacağının garantisi var mı?


  • cymbelina  (12.07.19 01:25:40) 
Masrafa satabilirsin bence.


  • ateyist_  (12.07.19 01:48:42) 
Ne satarsanız satın ilk sırada çıkacağınıza inanıyorsanız pahalı şeyler satın ve trendleri yakalamaya çalışın. Ucuza elde edilsin demişsiniz ama her türlü sermaye lazım. Şu an Tr de trend nedir bilmiyorum ama mesela şu an Avrupa'da Amerika'dan sonra kiralık elektrikli scooterlar patlak verdi ve pahalı olduğunu anlayanlar da almaya başladı. Bir iki popüler model yok satıyor, 20 gün falan diyor stok için bazı siteler. Böyle bir durumda 5 tane site 100x e satsa ama stok olmasa, 110x e satandan alabilirler beklemek yerine. Tr de de ufaktan başlıyormuş galiba bu kiralık scooter işi yakında popüler olur. Bir ara drone baya popülerdi. Bir ara fidget spinner. Takip edin yani siteleri, stokları çabuk biten ne varsa şu an. Mesela 3 4 hafta sonra Note 10 tanıtılacak. Çok yer ön satış koyar ama siz ilk sırada çıkarsanız sizden alabilir belki millet. Güven ayrı mevzu tabii.


  • senolll  (12.07.19 02:41:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.